Скликання чергової сесії Війницької сільської ради

Дата: 15.07.2019 14:13

Фото без описуШановні депутати та жителі громади! Повідомляємо, що 24 липня 2019 року о 10-00 годині у залі засідань сільської ради відбудеться чергова 31/1 сесія VII скликання.

ВІЙНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЛОКАЧИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

15 липня 2019 року                   с. Війниця                                      № 74

Про скликання чергової 31/1

сесії сільської ради VIІ скликання

Відповідно до ст.46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

І. Скликати  чергову  31/1 сесію сільської ради VIІ скликання 24 липня 2019 року о 10-00 годині у залі засідань сільської ради.

На порядок денний сесії винести такі питання:

1. Про затвердження порядку денного чергової 31/1 сесії сільської ради сьомого скликання.
  2. Про внесення змін до рішення сесії від 16.01.2019 №25/1-34 «Про сільський бюджет на 2019 рік».
  3. Про затвердження переліку установ, закладів комунальної власності територіальної громади Війницької сільської ради.
  4. Про затвердження переліку проектів, що реалізовуватимуться у 2019 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.
  5. Про затвердження Статуту комунального господарства Війницької сільської ради.
  6. Про встановлення громадян на першочергову чергу по наданню земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.
  7. Про встановлення громадян на загальну чергу по наданню земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.
  8. Про припинення права постійного користування земельними ділянками.
  9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
  11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
  12. Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
  13. Про передачу у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва.
  14. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
  15. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
  16. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території  житлового кварталу в  с. Березовичі,  вул. Адамівка Володимир-Волинського району Волинської області.
  17. Про внесення зміно до рішення Війницької сільської ради від 05.04.2019 р. № 27/1-20    «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)».
  18. Про внесення зміно до рішення Війницької сільської ради від 08.12.2009 р. № 28/7 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо підготовки документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку».
  19. Про погодження надання польових угідь для ведення мисливського господарства.
  20. Про розгляд заяв Панасюка Віталія Олександровича і Панасюка Валентина Олександровича «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства».
  21. Про розгляд заяви Данилюк Нелі Віталіївни «Про надання  дозволу на розробку на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)».
  22. Про розгляд заяви Ковальчука Павла Вячеславовича «Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)».
  23. Про розгляд заяви Лінник Ольги Костянтинівни.
  24. Про внесення змін до рішення Війницької сільської ради від 30.05.2019 р. № 29/1-29 «Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність».
  25. Про розпорядження голови видані в міжсесійний період.
  26. Різне.

ІІ. Організаційне  забезпечення  підготовки та проведення чергової 31/1 сесії Війницької сільської  ради сьомого скликання  залишаю за собою.

Сільський голова                                                                                          С. ВЕРБИЦЬКИЙ

Сак 95334

Завантажити розпорядження про скликання чергової 31/1 сесії Війницької сільської ради