А що ж буде зроблено за кошти інфраструктурної субвенції у Війницькій ОТГ?

Дата: 31.07.2019 11:39

Фото без опису24 липня 2019 року на сесії Війницької сільської ради депутати затвердили перелік проектів, що реалізовуватимуться у 2019 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад:

1.Капітальний ремонт приміщень сільської ради в с. Війниця Локачинського району Волинської області.
2.Капітальний ремонт фасаду дошкільного навчального закладу по вул. Гуменюка, 2 в с. Війниця Локачинського району Волинської області (завершальні роботи).
3.Капітальний ремонт фасаду дошкільного навчального закладу по вул. Шкільна, 6 в с. Губин Локачинського району Волинської області (завершальні роботи).
4.Капітальний ремонт приміщень дошкільного навчального закладу по вул. Першотравнева,2 в. с.Березовичі Володимир-Волинського р-ну Волинської обл
5.Реконструкція котельні ЗОШ І-ІІ ст. по вул. Молодіжна, 35 в с.Озютичі Локачинського району Волинської області.
6.Капітальний ремонт даху котельні ЗОШ І-ІІІ ступеня по вул. Шкільна, 1 в с.Березовичі Володимир-Волинського району Волинської області.