Цікавить? Ознайомчі поїздки на молочні ферми Рівненської області.

Дата: 23.09.2019 16:21

Оголошення

Шановні мешканці Війницької ОТГ повідомляємо про те, що компанія "УкрМілкІнвест" і кластер "Натуральне молоко"-холдингова компанія, що спеціалізується в галузі молочного тваринництва, допомагає створювати  сімейні ферми від 10 голів корів до 50, частково компенсує кошти на будівництво ферми, на обладнання, а також на придбання ВРХ.

Впродовж  вересня-жовтня п.р. компанія безкоштовно організовує ознайомчі поїздки на молочні ферми Рівненської області. Поїздки відбудуться 27 вересня, 4жовтня, 10жовтня, 18жовтня, 29 жовтня поточного року. Виїзд з м.Луцьк, у випадку формування групи з 5-6 осіб, виїзд буде здійснюватися з відповідного районного центру.

Кого зацікавила інформація та хто хоче долучитись до поїздок, просимо звернутись у  Війницьку сільську раду.

Виконавчий комітет Війницької сільської ради.