Нарада керівників закладів освіти Війницької ОТГ.

Дата: 24.10.2019 09:41

Начальник гуманітарного  відділу Війницької ОТГ  Оксана Дмитрук провела 23 жовтня 2019 року робочу нараду керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти. Обговорили питання участі у заходах райметодкабінетів, моніторингу якості освіти, статистичної звітності, вимоги організації харчування в закладах, внутрішнього аудиту, проведення предметних олімпіад, аналіз фінансування закладів освіти за 9 місяців. Головний спеціаліст гуманітарного відділу Світлана Семченкова більш детально проінформувала  керівників  закладів про вимоги щодо розробки та впровадження систем управління безпечністю харчової продукції за принципами ХАССП. На нараді були присутні: директор ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Павловичі Оксана Нерода, директор ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Березовичі Тетяна Пилипюк,  директор ЗОШ І-ІІ ступеня с. Озютичі  Олександр Гапяк, директор ЗОШ І-ІІ ступеня с.Губин Інна Левкова, завідувач Війницьким ДНЗ Ольга Челядин, завідувач Березовичівським ДНЗ Руслана Цихоцька, завідувач Губинським ДНЗ Жанна Панасюк, завідувач Озютичівським ДНЗ Олена Костюк, завідувач Туминським ДНЗ Наталія Шозда.