Засідання виконавчого комітету Війницької ОТГ

Дата: 17.01.2020 10:50

16 січня 2019 року  відбулось засідання виконавчого комітету Війницької сільської ради (ОТГ) на якому заслухали:

-звіт начальника відділу фінансів Антоніни Королюк про стан виконання сільського бюджету за 2019 рік;

- звіт завідувача клубом с. Війниця Оксани Зубко;

- звіт завідувача клубом с. Тумин Гомон Наталії;

- звіт бібліотекаря І категорії с. Озютичі Алли Шахраюк;

-звіт бібліотекаря І категорії с. Тумин Антоніни Максимюк;

-звіт директора БК с. Губин Анатолія Левкова;

-звіт про використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад в Війницькій ОТГ Локачинського району Волинської області за 2019 рік, проінформувала начальник гуманітарного відділу Оксана Дмитрук.

Члени виконкому:

-створили постійно діючу комісію з питань поводження з безхазяйними відходами;

-погодили внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Війницької сільської ради на 2019-2020 роки;

-затвердили перелік видів громадських та інших робіт тимчасового характеру, що відповідають потребам територіальної громади або задовольняють суспільні потреби у 2020 році по Війницькій сільській раді;

- визначили перелік об'єктів та видів суспільно-корисних робіт для відбування адмінстягнення та кримінального покарання;

-затвердили перелік об’єктів та видів суспільно корисних робіт для осіб, на яких судом накладене адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт на 2020 рік;

- внесли зміни до рішення виконавчого комітету Війницької сільської ради від 31 жовтня 2019 року № 71 «Про присвоєння адресних номерів групі нежитлових приміщень (Михайлюк Є. М.)»

Секретар Ірина Сак проінформувала про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Війницької сільської ради за підсумками 2019 року та про виконання плану роботи виконавчого комітету за ІV квартал 2019 року.