В Березовичах мешканці очистили старий сад

Дата: 13.04.2020 12:23

За ініціативи депутата Війницької сільської ради Романа Войтюка днями проведено прибирання яблуневого саду в центрі села Березовичі. Цей сад, площею 0,8га, посаджений ще за часів існування колгоспу.

Для того, щоб окультурити цю територію, місцевий депутат надав свій транспорт для вивозу сміття,  забезпечив вапном та іншим робочим інвентарем.

Працівниками СгПП «Ромашка» (Василь Михалечко, Юрій Гузь, Анатолій Войтюк) здійснено санітарну чистку плодових дерев, видалення старих чагарників та вивіз сміття. Небайдужі жителі села, а це Вадим Кручковський, Сергій та Микола Мельничуки, Ігор та Ольга Августинюки, Алла Вальчук, Надія Мороз, Тетяна Стасюк, Людмила Цизь, Світлана Мельничук, Руслана Цихоцька та Оксана Юринець, долучились до прибирання території саду, збору сміття та побілки дерев.

Всі роботи виконувались без порушення вимог карантину.

Окремо хочеться подякувати жителям, які постійно прибирають територію саду навпроти своїх будинків, зокрема, Пилипу та Наталії Вараницям, Галині Ганжі, Марії та Анатолію Рабчунам та Людмилі Цяк.

Переконані, що ошатність нашої громади може залежати не від захмарних капіталовкладень, а від особистої участі та ментальності кожного із нас.