До відома суб’єктів господарської діяльності, які зареєстровані та проводять діяльність на території Війницької об’єднаної громади!

Дата: 30.04.2020 11:41

Головне управління Пенсійного фонду України у Волинській області повідомляє про наявну заборгованість  по платежах до Пенсійного фонду України та зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування станом на 01.04.2020 р.

Несплата роботодавцями страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та єдиного внеску на загальнообов’язкове держане соціальне страхування призводить до порушення прав застрахованих осіб на соціальний захист, а саме: на одержання виплат за різними видами соціального страхування вже сьогодні, та не зарахування періодів роботи без сплати внесків до страхового стажу для обчислення пенсії.

Війницька сільська рада просить суб’єктів господарської діяльності, які зареєстовані та проводять діяльність на території ради, переглянути свої платежі та погасити існуючу заборгованість.