Війницька ОТГ отримала благодійну допомогу відповідно до Проєкту «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19»

Дата: 11.06.2020 11:54

Фото без описуВійницька ОТГ  отримала таку необхідну допомогу  від Міжнародного благодійного фонду «Карітас України», за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» ,  у вигляді набору засобів індивідуального захисту та дезинфекції для медичного персоналу.

Міжнародний благодійний фонд «Карітас України», що входить в одну з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі, за підсумками Програми «U-LEAD з Європою» (на підставі Угоди України та Європейською Комісією про фінансування заходу «COVID-19 з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку – друга фаза), 09.06.2020 р, реалізуючи Проєкт «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19», передав сільському голові Сергію Вербицькому «Скриньки здоров’я» (набори засобів індивідуального захисту та дезинфекції для медичного персоналу).

До складу "Скринь здоров’я" входять: маски медичні захисні, костюми біологічного захисту/комбінезони, дезинфікуючі засоби (рідка форма), дезинфікуючі засоби (рідина антисептична для рук), окуляри захисні, респіратори, рукавички оглядові нітрилові, термометр безконтактний інфрачервоний.

В найближчий час захисні набори будуть розповсюджені серед медичних установ територіальної громади.

Війницька ОТГ висловлює щиру вдячність партнерам за надану допомогу.