В Березовичах привітали медиків з професійним святом.

Дата: 19.06.2020 16:07

21 червня в Україні відзначають День медичного працівника. З нагоди цього свята, своїх медичних працівників прийшли привітати  з невеличкою концертною програмою працівники будинку культури с.Березовичі: Оксана Лещук-Янчук, Дарина Приходько, учасники гуртків Юлія Дідун, Оксана Мельничук, учні школи  Максим Цизь, Христина Кугай та Дарина Кугай.  Слова вдячності за їхню нелегку працю та привітання з наступаючим святом прозвучали від сільського голови Війницької ОТГ  Сергія Вербицького, в.о. старости Березовичівського старостинського округу Юрія Ковальчука, директора ЗЗСО с.Березовичі Тетяни Пилипюк, завідувача ЗДО с.Березовичі Руслани Цихоцької та педагога-організатора ЗЗСО с.Березовичі Людмили Каліщук.

Святкова атмосфера панувала у дворі комунального закладу амбулаторії та створила піднесений настрій медичним працівникам  у такий непростий період нашого буття.

Медичні працівники АЗПСМ с.Березовичі: завідувач, сімейний лікар  Лариса Садкова, сімейний лікар Ігор Чорний, сімейна медична сестра Руслана Ковальчук, сімейна медична сестра Олена Лукашик, сімейна медична сестра Ольга Семенюк, сімейна медична сестра Наталія Сачук,  водій Сергій Сачук, фельдшер Вадим Кручковський, молодша медична сестра Тетяна Кручковська  були приємно вражені та розчулені привітаннями в їхню адресу та щиро дякували за такий неочікуваний сюрприз-привітання.