Консультативна зустріч щодо попередження та протидії торгівлі людьми в об'єднаній територіальній громаді.

Дата: 27.07.2020 15:47

27 липня 2020 року в приміщенні Війницької сільської ради відбулася консультативна зустріч Громадської  організації "Волинські перспективи" щодо попередження та протидії торгівлі людьми в об'єднаних територіальних громадах Волинської області. Координатор проєктів ОБСЄ в Україні у відповідності до свого мандату планує, реалізує, та здійснює моніторинг проєктів у сфері військово-політичного, економічного, екологічного та людського вимірів безпеки, залучаючи до цієї діяльності як урядові, так і неурядові структури України. Голова громадської організації "Волинські перспективи" Ніна Пархомюк більш детально проінформувала працівників сільської ради про Проєкт "Поширення національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, Волинський компонент", про законодавство України з протидії торгівлі людьми, та передала тематичні інформаційні матеріали для громади.

Фото без описуФото без опису Фото без описуФото без описуФото без опису