Відбудеться позачергова сесія Війницької сільської ради.

Дата: 07.08.2020 16:06

Шановні депутати та жителі громади! Повідомляємо, що  12 серпня 2020 року о 09-00 годині  у залі засідань сільської ради  відбудеться позачергова 42/1 сесія Війницької сільської ради VII скликання.

ВІЙНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЛОКАЧИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

07 серпня 2020 року                    с. Війниця                                   № 72

Про скликання позачергової 42/1

сесії сільської ради VIІ скликання

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

І. Скликати позачергову 42/1 сесію сільської ради VIІ скликання 12 серпня 2020 року о 09-00 годині у залі засідань сільської ради.

На порядок денний сесії винести такі питання:

1. Про затвердження порядку денного позачергової 42/1 сесії сільської ради сьомого скликання.
  2. Про підсумки виконання бюджету Війницької об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2020 року.
  3. Про внесення змін до рішення Війницької сільської ради від 18 грудня 2019 року № 36/1-4 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».
  4. Про затвердження Програми охорони природного навколишнього середовища Війницької сільської ради на 2020-2021 роки
  5. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади Війницької сільської ради осушувальних систем.
  6. Про затвердження Положення про уповноважену особу відповідальну за організацію та проведення спрощеної закупівлі по Війницькій сільській раді.
  7. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу відеоролика «Презентація Війницької громади».
  8. Про внесення змін до рішення Війницької сільської ради від 24 липня 2019 року № 31/1-3 «Про затвердження переліку установ та організацій комунальної власності територіальної громади Війницької сільської ради».
  9. Про встановлення громадян на першочергову чергу по наданню земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.
  10. Про встановлення громадян на загальну чергу по наданню земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.
  11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
  14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.
  15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд.
  16. Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
  17. Про передачу у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва.
  18. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд.
  19. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
  20. Про висловлення позиції щодо можливості надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.
  21. Про внесення змін до рішення Війницької сільської ради від 21.09.2001 р. № 20/5 «Про розгляд заяв громадян про приватизацію землі».
  22. Про внесення змін до рішення Березовичівської сільської ради від 21.12.2018р. № 34-3/2018 «Про надання дозволу на розробку проектуземлеустрою щодо відведення земельної ділянки».
  23. Про внесення змін до рішення Війницької сільської ради від 14.11.2016р. № 8/14 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Дацюк Людмилі Анатоліївні в селі Павловичі».
  24. Різне.

ІІ. Забезпечити оприлюднення цього розпорядження на офіційному сайті Війницької сільської ради.

Сільський голова                                                                                          С. ВЕРБИЦЬКИЙ

Завантажити оригінал розпорядження сільського голови від 07.08.2020р. №"Про скликання позачергової 42/1сесії сільської ради VIІ скликання"