Нарада керівників закладів освіти

Дата: 28.08.2020 19:39

27 серпня 2020 року відбулася нарада з керівниками закладів дошкільної,  загальної середньої освіти Війницької ОТГ, яку провела начальник гуманітарного відділу Оксана Дмитрук.

На нараду були винесені питання:

-підсумки проведення моніторингу стану реалізації основних положень Концепції Нової української школи;

-особливості початку нового 2020/2021 навчального року,  вимоги у роботі шкіл, у роботі дитячих садків в умовах пандемії - правила дезінфекції, підготовки приміщень, перебування учнів, дітей у закладах тощо.

Керівники закладів освіти висловили свої зауваження та пропозиції по організації навчання. Також піднімалися питання щодо роботи окремих закладів освіти в зимовий період та використання енергоносіїв.

У роботі наради взяв участь голова Війницької ОТГ Сергій Вербицький, який звернув увагу директорів на безпечній організації роботи закладів освіти під час пандемії.

Головний спеціаліст гуманітарного відділу Світлана Семченкова  довела до відома  керівників  про законодавчі, нормативно-правові  документи, які регламентують роботу закладів освіти.