Нарада керівників закладів культури

Дата: 31.08.2020 15:17

Фото без описуФото без описуФото без опису

31 серпня 2020 року начальник  гуманітарного відділу  Війницької ОТГ Оксана Дмитрук провела нараду з працівниками закладів культури. На нараді були присутні директор, завідуючі, бібліотекарі, художні керівники закладів культури Війницької ОТГ. Вона проаналізувала роботу будинків культури, сільських клубів, бібліотек за останні місяці в умовах карантину та повідомила, що всі заклади культури відновлюють свою роботу згідно наказу гуманітарного відділу Війницької ОТГ від 31 серпня 2020 року №57 «Про відновлення роботи закладів культури Війницької сільської ради з 1.09.2020 року» з дотриманням всіх рекомендацій МОЗ України.

Головний спеціаліст Людмила Цизь в своєму виступі зазначила про неухильне дотримання рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення в закладах культури культурно-мистецьких заходів  та більш широкого інформування громадськості про заходи шляхом оприлюднення інформаційних, фото та відеоматеріалів в засобах масової інформації (в фейсбуці, в групі Культура Війницької ОТГ)

Серед питань, особлива увага була приділена на необхідності впровадження новітніх форм роботи у закладах культури, питання підготовки та проведення творчих звітів, участь в онлайн - нарадах, всеукраїнських дистанційних конкурсах, фестивалях.

Начальник відділу привітала та  вручила художньому керівнику БК с.Березовичі Оксані Лещук-Янчук дипломи управління культури, з питань релігій та національностей Волинської облдержадміністрації, обласного методичного центру культури за вагомий внесок у розвиток української народної творчості, популяризацію повстанської пісні, участь в обласному дистанційному фестивалі повстанської пісні «Вовчак-Волинська Січ».