Обмеження прийому громадян

Враховуючи ситуацію, що склалась у світі внаслідок поширення гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19, з метою запобігання поширенню масових інфекційних захворювань на території Війницької громади, на виконання постанови Кабінету Міністрів  України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та протокольного доручення  позачергового засідання Волинської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій:

10:59 17.03.2020

ПРОЕКТ Детальний план території земельних ділянок (житлового кварталу) для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд по   вул.  Адамівка в с. Березовичі  Володимир-Волинського району Волинської області

14:49 03.02.2020