Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів – рішень Війницької сільської ради

про оприлюднення проектів регуляторних актів – рішень Війницької сільської ради

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Війницька сільська рада повідомляє про оприлюднення наступних проектів регуляторних актів – рішень сільської ради та аналізів регуляторного впливу до них:

1. ПОВІДОМЛЕННЯ

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Війницька сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення сільської ради «Про затвердження Положення про оренду комунального майна та Типового договору оренди комунального майна територіальної громади Війницької сільської ради» та аналізу регуляторного впливу цього акта.

Розробник проекту: Війницька сільська рада.

Даний проект рішення розроблено з метою вдосконалення правового регулювання орендних відносин та забезпечення підвищення ефективності використання майна, що належить до комунальної власності територіальної громади Війницької сільської ради.

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Війницької сільської ради (www.viynycka.gromada.org.ua)  у розділі «Регуляторна діяльність. Обговорення проектів».

1. ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення Війницької сільської ради «Про затвердження Положення про надання платних послуг, переліку платних послуг та встановлення вартості платних послуг закладів культури Війницької сільської ради» та аналізу регуляторного впливу

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Війницька сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення сільської ради ««Про затвердження Положення про надання платних послуг, переліку платних послуг та встановлення вартості платних послуг закладів культури Війницької сільської ради» та аналізу регуляторного впливу цього акта.

Розробник проекту: Війницька сільська рада.

Даний проект рішення розроблено з метою підвищення якості надання послуг і зміцнення та покращення матеріально-технічної бази закладами культури сільської ради.

Зауваження і пропозиції до Проектів рішень Війницької сільської ради приймаються в письмовому або електронному вигляді протягом одного календарного місяця з дня його опублікування на адресу

Війницька сільська рада: 45510, с. Війниця, вул. Миру, 1;

e-mail: viynicya@gmail.com