Привітання з Днем медика!

Дата: 20.06.2020 16:29

Шановні медичні працівники Війницької ОТГ.

Щиро вітаю всіх з вашим професійним святом - Днем медичного працівника!

День медика – особливе і дуже важливе свято. Завдяки вашій праці, турботі і знанням, зберігаються мільйони людських життів. Нехай ваша робота буде легкою, а в вашому серці зберігається оптимізм. Бажаю міцних сил, здоров’я і витримки. Чудового настрою!

З повагою сільський голова                                                                                                                    Сергій Вербицький

Нагадаємо, що саме напередодні цього свята сільський голова Сергій Вербицький вручив набори засобів індивідуального захисту та дезинфекції, які Війницька ОТГ отримала  від Міжнародного благодійного фонду «Карітас України», за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» ,  медичним працівникам усім установам територіальної громади.