Про необхідність встановлення адресної таблички.

Дата: 02.07.2020 18:28

Шановні жителі Війницької громади!

Доводимо до вашого відома, що для проведення Всеукраїнського перепису населення у 2020 році, відповідно до методичних вимог, адресні таблички повинні мати всі домогосподарства та адміністративні будівлі. Про це повідомляється у вимогах і рекомендаціях для статистичного та офіційного обліку чисельності населення, яке проживає на території країни вцілому і на всіх рівнях її адміністративно-територіального устрою.Тому, з метою впорядкування адресного господарства ОТГ, просимо Вас у найкоротші терміни прикріпити адресну табличку з назвою вулиці та номером вашого житлового будинку.

Порушення правил благоустрою тягне адміністративне покарання відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».

ВІд 1 червня 2020 року штрафи за відсутність маркувань на домогосподарствах становлять 1360 грн — для населення і  1800 грн — для суб’єктів господарювання.