Відбулась чергова сесія Війницької сільської ради.

Дата: 10.07.2020 14:25

09 липня 2020 року в залі засідань сільської ради  о 09.00 год  відбулося  чергове  засідання 41/1 сесії сільської ради VII скликання. Вів засідання голова сільської  ради Сергій Вербицький

Пленарне засідання проходило з дотриманням всіх вимог санітарних норм.

У роботі сесії взяли участь 11 депутатів сільської  ради: Ірина Сак, Валерій Шпур, Наталія Попович, Юрій Пилипюк, Анатолій Мороз, Роман Войтюк, Віктор Таровський, Олександр Гапяк, Віталій Козак, Ігор Романюк, Вячеслав Северин,  в.о. старости Людмила Таровська,  в.о. старости Юрій Ковальчук,  директор комунального господарства Війницької сільської ради Микола Голуб, жителі Війницької громади  та працівники сільської ради. Згідно порядку денного депутати розглянули 26 питань та прийняли відповідні рішення. На пленарному засіданні депутати:

-виділили кошти на придбання сміттєвих контейнерів, які будуть розподілені згодом між населеними пунктами громади;

-спрямували кошти на виготовлення проєктно-кошторисної документації "Реконструкція вуличного освітлення по вул. Лесі Українки, вул.Шкільна в с.Губин Локачинського району Волинської області" для освоєння субвенції соціально-економічного розвитку;

-виділили кошти на перевезення медичних працівників нашої громади, які працюють в КП "Володимир-Волинське територіальне медичне об'єднання";

-виділили кошти територіальному центру соціального обслуговування Локачинської РДА на виплату заробітної плати із нарахуваннями соціальним працівникам, які надають соціальні послуги на територі Війницької ОТГ;

-виділили кошти територіальному центру соціального обслуговування Зимнівської сільської ради на утримання одинокої жительки с.Березовичі.

Також депутати розглянули ряд земельних питань, які попередньо були обговорені на  комісії з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища, законності та правопорядку, яка відбулась 07.07.2020 року та прийняли відповідні рішення.