Добрі справи, які може зробити кожен.

Дата: 28.07.2020 12:58

Ми дуже раді, що нас стало більше. У сьогоднішньому непростому світі залишається дуже багато сфер, які потребують нашої допомоги. Зокрема, ми не можемо стояти осторонь проблем  особливих діток нашої громади. Тому  не могли не написати про ще одну добру справу. Нещодавно товариством з обмеженою відповідальністю «АГІДЕЛЬ» було надано грошову допомогу сім’ї Ігоря та Валентини Мякоти із села Бегета, які виховують особливу дитину. Хлопчик, якого звати Інокентій, 2009 року народження потребує  постійного догляду, лікування та реабілітації. Для цього сім’ї постійно необхідні значні кошти. Тому будь-яка допомога для сім’ї є вкрай важливою.

Від імені депутата сіл Бегета, Міжлісся Ірини Сак та сім’ї Мякоти висловлюємо слова щирої подяки керівництву ТЗОВ «АГІДЕЛЬ» за таку життєво необхідну допомогу.