Привітання з днем народження!

Дата: 30.09.2020 10:04

Сільський голова та колектив Війницької сільської ради щиро вітає з ювілеєм начальницю гуманітарного відділу Оксану Дмитрук.

Сьогодні Вам вдруге виповнилося 25. Ви молоді, здорові і повні сил! Тому просто побажаємо Вам щасливо зустріти ще як мінімум парочку 25-літніх ювілеїв, а час від ювілею до ювілею проживати на повну котушку: весело, з вогником, заряджаючи навколишній світ своєю енергією та оптимізмом.

Нехай життя б'є ключем, розум залишається допитливим, енергія переповнює, близькі бережуть і піклуються, спокій огортає, краса умиротворяє, грація захоплює, день дарує посмішки й благі звістки, а рік буде багатий на сюрпризи, емоції та любов.

Добробуту Вам і вашій родині, великих успіхів і здобутків в усіх справах, натхнення в професійній діяльності та довгих років життя.