Привітання з Днем працівників освіти

Дата: 03.10.2020 16:22

Шановні освітяни прийміть найщиріші вітання з нагоди  Вашого професійного свята -

Дня працівників освіти!

У цей день хочеться подякувати Вам за високий професіоналізм, а також  за нескінченне терпіння в досягненні мети. Ваша мета – виховання гідного, прогресивного покоління. І результатами праці вже варто пишатися. Нехай доля не поскупиться на радісні події і піднесе найдорожчі подарунки.

Щиро бажаємо  Вам здоров’я, радості, благополуччя, гідної заробітної плати, хороших учнів, розуміючих батьків, добра, теплоти, творчих сил для реалізації всіх планів у Вашій важливій і нелегкій професії.

З повагою

голова Війницької ОТГ                                                                   Сергій Вербицький

начальник гуманітарного відділу                                             Оксана Дмитрук