Чарівно! Відбулось святкування  Івана Купала в с.Озютичі.

Чарівно! Відбулось святкування Івана Купала в с.Озютичі.

Веселі  купальські гуляння відбулись 07.07.2019р у старостинському окрузі с.Озютичі. Жителі та гості дійства гарно веселились, приймали участь у різноманітних конкурсах, співали, жартували та частували смаколиками. Ввечері відбулась драйвова святкова дискотека.

10:12 08.07.2019

Шановні жителі громади!

Зверніть свою увагу на штамп про реєстрацію місця проживання в паспорті громадянина України. У разі відсутності повних відомостей у штампі (відсутні дані про назву вулиці та номер будинку) просимо звернутися в сільську раду для внесення необхідних даних. В іншому випадку всі державні установи будуть відмовляти у зверненнях.

15:56 03.07.2019

Нагадування землевласникам (землекористувачам) Війницької громади.

Війницька сільська рада нагадує землевласникам (землекористувачам) Війницької громади про необхідність сплати земельного податку на 2019 рік до 29 серпня. Платіжні повідомлення по нарахуванню земельного податку уже роздані. Хто не отримав платіжне повідомлення по земельному податку на 2019 рік просимо жителів звернутися у відділ земельних ресурсів та охорони природнього середовища Війницької сільської ради. При собі мати документи на земельні ділянки, паспорт та ідентифікаційний код. У разі несплати буде нараховуватись пеня.

11:50 03.07.2019

Гучне свято молоді у Війницькій ОТГ.

Молодість-неповторна пора в житті кожної людини, вона веде в світ романтики, великих дерзань, в світ пошуків та відкриттів. Не важливо скільки Вам років, важливо, щоб завжди в душі залишалися молодими. 30 червня 2019 року жителі Війницької ОТГ гучно відсвяткували День молоді та День Конституції . Дане дійство принесло багато задоволення та позитивних емоцій. Хороша музика, веселі жарти, співи, жваві танці, призи, веселі конкурси, та смаколики створили незабутню атмосферу свята.

19:33 01.07.2019

Відбулась позачергова 30/1 сесія Війницької сільської ради.

25 червня 2019 року 0 14.00 год. в залі засідань сільської ради відбулась позачергова 30/1 сесія сільської ради  VII скликання, яку провів голова Війницької сільської ради Сергій Вербицький. В роботі пленарного засідання взяли участь 11 депутатів, в.о. старости Юрій Ковальчук, в.о.старости Людмила Таровська, працівники сільської ради  та жителі громади. Згідно  порядку денного розглянули 24 питання та прийняли відповідні рішення.

12:11 27.06.2019

Святкуємо День Молоді разом !

30 червня 2019 року 015.00 год. на стадіоні с.Війниця відбудуться урочисті заходи до Дня  Молоді. Запрошуємо всіх бажаючих гарно разом провести час. Приходьте, буде цікаво!

08:54 25.06.2019

До уваги громадян, які потребують правової допомоги.

14:40 21.06.2019