Дата: від до Скинути

Благоустрій території кладовища, стихійних сміттєзвалищ та місць для складування сміття сіл Запуст та Озютичі

Проведено благоустрій території кладовища, стихійних сміттєзвалищ та місць для складування сміття сіл Запуст та Озютичі.  "Дякуємо директору ТзОВ "СБЕ Україна Волинь" Віктору Бенесу, який ніколи не стоїть осторонь наших проблем та завжди відгукується на вирішення інших питань старостинського округу",- слова вдячності старости Людмили Таровської.

10:58 27.04.2020

В Губині мешканці "За чисте довкілля"

Благоустрій свого села - це питання, яке повинно стосуватися кожного його мешканця. Так, перед Великодніми святами, ініціативні мешканці села Губин, а це Катя Фісаюк, Орися Гудим, Юра Бригадир, Володимир Рожко, Наталія Попович  організувалися та прибрали вулицю біля парку в своєму селі. А сім'я Валерія Тарасюка прибрала узбіччя центральної дороги села Губин та частину дороги сполучення Луцьк-Володимир-Волинський.  Всі роботи виконувались без порушення вимог карантину.  Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook депутат Війницької сільської ради та житель села Губин Наталія Попович. Дуже вдячні місцеві депутати:  Наталія Попович та Руслана Ковальчук  за проявлену ініціативу своїм жителям, які не стоять осторонь проблем сьогодення.

20:01 17.04.2020

Фотозвіт щодо поширення інформаційних матеріалів про боротьбу з коронавірусом.

Війницька сільська об’єднана територіальна громада також отримала інформаційні та методичні матеріали, які розроблені Центр громадського здоров’я України  спільно із Програмою ULEAD з Європою .

11:37 17.04.2020