День вишиванки у Війницькій громаді

Сільський голова, в.о. старост та колектив Війницької ОТГ вітають усіх з важливим українським святом, Днем вишиванки! У цей день важливо згадати про наше коріння. Адже український народ – сильний, незалежний і має прекрасні традиції. Давайте їх продовжувати, берегти та примножувати!

15:34 21.05.2020

У Війницькій громаді поклали квіти до пам'ятників та братських могил

Сьогодні головне − збереження життя і здоров’я усіх жителів громади, тому щоб не наражати на небезпеку громадян, цього року у Війницькій ОТГ утримуємось від проведення масових заходів з вшанування Дня пам’яті та примирення та 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В знак пам'яті про Велику Перемогу була проведена онлайн-естафета ''Навіки пам'ять збережем''.   Пам'ятаємо і не забуваємо тих, хто загинув на фронтах, в окопах, і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.   З цієї нагоди цього дня сільський голова Сергій Вербицький з дружиною Антоніною Вербицькою поклали квіти до пам'ятників, братських могил, які знаходяться в с.Березовичі, с.Губині та с.Павловичі.

09:57 09.05.2020