Максиму Пасичнюку присвоєно звання "Почесний громадянин Волині" посмертно

За рішенням Волинської обласної ради від 10 вересня 2020 року № 31/3 «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Волині» (посмертно)» за мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові Максиму Пасичнюку – загиблому 04 листопада 2018 року, було присвоєно звання «Почесний громадянин Волині» (посмертно).

09:36 15.10.2020

У Війницькій громаді вшанували пам'ять загиблого Героя

Напередодні Дня захисника України сільський голова Війницької громади Сергій Вербицький  вшанував пам'ять загиблого Героя України, Пасичнюка Максима Вікторовича,  який загинув в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Скорботну панахиду за загиблим воїном відслужив  отець  Володимир Якович Шевчук на кладовищі в с.Губин. По закінченню панахиди до могили загиблого Героя було покладено квіти. Ми пам'ятаємо своїх Героїв!

13:53 13.10.2020

Осіннє свято в Березовичівському садочку

В закладі дошкільної освіти "Березовичівський ДНЗ" відбулось яскраве свято Осені у молодшій та старшій групі. Аби у святковій залі панувала особлива атмосфера тепла та затишку, працівники дошкільного закладу доклали чимало зусиль для оформлення зали. Підійшли так, ніби ви побували в мальовничому осінньому лісі.  Завітала до вихованців і сама винуватиця свята - щедра Осінь, яка розважала малят іграми та загадками. Вихованці отримали багато позитивних емоцій, море посмішок та веселощів!

12:28 12.10.2020