Дата: від до Скинути

Футбольна команда «Штурм» Війницької ОТГ здобула друге місце в Чемпіонаті  Локачинського району з футболу 2019/2020 років

Футбольна команда «Штурм» Війницької ОТГ здобула друге місце в Чемпіонаті Локачинського району з футболу 2019/2020 років

20 вересня 2020 року в с.Березовичі Війницької ОТГ відбувся матч між ФК «Штурм» Війницької ОТГ та ФК «ЛК-Луга» села Козлів. В цій грі перемогу здобула наша команда «Штурм» (1:0).  В підсумку, в першості та розіграшу Кубка Локачинського району з футболу сезону 2019/2020 рр. представники ФК «Штурм» посіли  почесне друге місце. З чим ми всі їх вітаємо та бажаємо не зупинятися на досягнутому. Дякуємо гравцям та організаторам за популяризацію здорового способу життя, за хороший приклад для молодшого покоління та за  насичену гру. Почесні гості та організатори змагань, а це депутат обласної ради Михайло Скопюк, голова федерації футболу Локачинського району Віктор Гошій нагородили призерів та переможців дипломами та медалями, староста Березовичівського округу Юрій Ковальчук привітав команди з закінченням сезону та побажав гарної гри та майбутніх перемог. А танцювальний колектив"Перлинки" БК с.Березовичі (худ.керівник Оксана Лещук-Янчук) підтримував футбольні команди своїми запальними танцями.

11:54 21.09.2020

Легальна зайнятість: можливість чи обмеження?

Чому нелегальна зайнятість залишається популярною? А легальна зайнятість, що передбачає оформлення трудових відносин, сплату податків, дотримання соціальних гарантій, багатьма роботодавцями сприймається не як прямий обов’язок, а як бонус чи конкурентна перевага? Відповідь на ці запитання криється в самому понятті «легальна зайнятість». Спробуємо розібратись. - Легальна – означає визнана і дозволена законом. Законом, який чітко окреслює обов’язки і права учасників трудових відносин, а також гарантує, що держава буде дбати про їх виконання кожною стороною: і роботодавцем, і працівником. Про які ж гарантії йдеться? Більш детально за посиланням https://is.gd/1UUSR2

12:25 15.09.2020